Service post-vânzare

➤ Serviciu de produse

Oferim clienților noștri asistență post-vânzare cuprinzătoare pentru produse.dacă există probleme, vă rugăm să contactați echipa noastră de vânzări cât mai curând posibil, iar echipa noastră va lucra cu dvs. pentru a rezolva orice problemă.Vă rugăm să specificați numărul comenzii dvs. de vânzare atunci când ne contactați.

1. Când cumpărătorul primește mărfurile, vă rugăm să verificați calitatea mărfurilor și să ne oferiți feedback în termen de 72 de ore!Dacă nu, nu ne vom asuma nicio responsabilitate pentru pierderea sau problema de calitate.

2. Dacă testați produsele și nu funcționează, vă rugăm să continuați să ne contactați.vom face mulțumiți de comandă.

3. În cazul în care mărfurile reținute de vama din China, vom negocia cu agentul de transport maritim pentru a rezolva problema cu privire la compensare.Dar dacă mărfurile au fost expediate din China, dacă mărfurile pierdute accidental sau se cedează de vama de peste mări, nu le putem controla, nu ne asumăm responsabilitatea.Te rog, intelege.

4. Retur și schimb: Costurile de transport pentru retur nu sunt rambursate pentru simple cereri de rambursare și schimb.Clientul ar trebui să fie responsabil pentru toate taxele de returnare și reexpediere.MOSHI își rezervă dreptul de a modifica politica de schimb și returnare.

➤ Serviciu de promovare

Pentru cumpărătorii de achiziții în vrac și cumpărătorii fideli, dacă aveți un plan de promovare al produsului nostru, am fi bucuroși să vă sprijinim.Puteți încerca să ne spuneți planul dvs.

➤ Cum sprijinim?

Realizare de broșuri sau pliante de produse.Designul individual al etichetei sau ambalajului produsului.Harta model a clădirii expoziției și așa mai departe.Vom evalua serviciul de promovare gratuit sau reducere pe baza comenzii și a conținutului serviciului.Dacă în prezent sunteți doar în promoție, nu există nicio comandă în vrac, vom calcula și un preț redus pentru referință.

Serviciul nostru este complet.Furnizarea de produse bune este doar primul pas.Este al doilea pas pentru a oferi cumpărătorilor un serviciu post-vânzare clar și clar.În cele din urmă, sperăm să ajutăm cumpărătorii să extindă piața și să promoveze produse pentru a realiza dezvoltarea reciprocă,creați genial împreună.

În plus, vom fi onorați să auzim sugestiile dumneavoastră de servicii.


Ora postării: 29-mar-2022